Dámy, Vaša spokojnosť je našim predsavzatím …

SLUŽBY

Hĺbkové čistenie:

Hĺbkové čistenie pleti je určené na každý typ pleti, no vždy je použitá kozmetika určená presne pre Vás.

Masáž pleti a dekoltu:

Pri kozmetických masážach sa zameriavame na regeneráciu kože. Účinok masáže je uvoľňujúci a vyživujúci, zmenšuje napätie pokožky tváre, pôsobí ako prevencia proti vráskam a v neposlednom rade privodí príjemný relax a odpočinok. Klasická kozmetická masáž je vhodná pre všetky typy pleti a Jacketová masáž pre mastný typ pleti.

Mikromasáž očného okolia:

Je špeciálne zostavená na najchúlostivejšiu časť tváre. Docielime ňou odplavovanie toxínov a zabránime tvorbe tmavých kruhov a opuchov pod očami. Pravidelnou mikromasážou sa predíde aj vzniku nevzhľadných tukových vačkov, ktoré sú zanesené hlienom a cholesterolom. Očnou masážou sa znižuje aj vnútroočný tlak, uvoľňuje napätie očných svalov a zlepšuje sa priechodnosť dutín. V kombinácii so sérom obmedzíme tvorbu vrások okolo očí a docielime regeneráciu očného okolia.

Mezoterapia DermaPenom:

DermaPen je revolučný alternatívou dermarollerového ošetrenie . Jedná sa o mikroihličkovou terapiu k stimulácii tvorby kolagénu . Pomocou prístroja aplikujeme do hlbších vrstiev kože účinnej látky alebo séra a vďaka tomu zabezpečíme :
• zlepšenie elasticity pokožky vďaka remodeláciu kolagénu a elastínu
• omladenie a farebné zjednotenie pleti
• korekcia vrások a drobných rýh
• regenerácia pokožky po opaľovaní…
• zmiernenie pigmentácie a hyperpigmentácie
• korekcia jaziev , jazvičiek po akné a strií
• rejuvenizácia
• stiahnutie pórov
• vypnutie

AHA kyseliny – chemický píling:

* urýchľujú odlupovanie odmretých buniek pokožky,
* nepriamo podporujú bunkovú obnovu – vizuálne pôsobí pleť sviežejšie,
* uvoľňujú upchaté póry – majú čistiace účinky na akné,
* bielia nežiaduce pigmentové škvrny na pokožke – majú depigmentačné účinky,
* prekrvujú suchú a unavenú pokožku – majú tonizačné účinky,neprejavy starnutia kože,
* sú vhodné na normálny, suchý, zrelý, mastný typ pokožky.

Depilácia:

Súčasťou kozmetickej starostlivosti je aj odstránenie nežiadúceho ochlpenia nad perou, brady, podpazušia, rúk, bikín, nôh za pomoci nahrievaných depilačných voskov alebo cukrovej pasty.

Úprava a farbenie obočia a mihalníc:

Tvarom a farbou obočia a rias získa tvár nenapodobiteľný výraz. Extrémne svetlé obočie je možné stmaviť. Tým je ušetrený čas pri každodennom líčení, kedy farba vydrží na rozdiel od mascary alebo tužky až 3-4 týždne. Veľmi dôležitý je samostatný tvar obočia, ktorým je ovplyvnený celkový dojem.

Trvalá na mihalnice:

Trvalá na mihalnice  je natočenie mihalníc (rias), čím získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Týmto sa oko rozjasní a viac otvorí. Po aplikácii zostanú mihalnice natočené minimálne 6 týždňov.

Diamantová mikrodermabrázia:

Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

Volume mihalnice:

Nie každý sa môže pochváliť vlastnými dlhými a hustými mihalnicami, ale revolučnou technikou 3D-8D predlžovania mihalníc ich môže mať ktokoľvek. 3D predlžovanie mihalníc je profesionálne predĺžovanie a zahusťovanie rias, ktoré poskytuje dlhé, husté, sexy mihalnice. Keď urobíte aj ten najhustejší look, každý si myslí, že máte prirodzené mihalnice, absolútne nepôsobia dojmom umelých rias. Mihalnice nie sú klasické umelé riasy, sú vyrobené z jemného prírodného materiálu.

Nastreľovanie náušníc:

Nastreľovanie náušníc je určené pre každého bez rozdielu veku a pohlavia. Nastreľovanie náušníc deťom sa vykonáva za prítomnosti rodiča. Po dezinfekcii ušných lalôčkov sa vymeria a špeciálnou fixkou naznačí miesto, kde bude umiestnená dierka. Dieťa nesmie byť choré, či prechladnuté. K nastreľovaniu používame náušice z chirurgickej ocele. Balenie náušníc je sterilné. U kojencov a malých detí sa doporučuje výmena nastrelených náušníc po 4-6 týždňoch.

 

Líčenie – denné, večené, svadobné, plesové, fotolíčenie

Ošetrenie a masáž rúk – parafínová kúra s maskou

Ozonizér

Predaj kozmetických výrobkov

 

banner_kontakt