Dámy, Vaša spokojnosť je našim predsavzatím …

PRÍSTROJE

DERMAPEN

DermaPen je revolučný alternatívou dermarollerového ošetrenie . Jedná sa o mikroihličkovou terapiu k stimulácii tvorby kolagénu . Pomocou prístroja aplikujeme do hlbších vrstiev kože účinnej látky alebo séra a vďaka tomu zabezpečíme : zlepšenie elasticity pokožky vďaka remodeláciu kolagénu a elastínu, omladenie a farebné zjednotenie pleti, korekcia vrások a drobných rýh,korekcia jaziev , jazvičiek po akné a strií, vypnutie pleti, stiahnutie pórov.

dermapen

 

OZONIZÉR

Prístroj sa používa pri očetrení aknóznej a seborreickej pleti. Vytvára veľké napätie, ktoré vzniká transformáciou striedavého prúdu. Elektrický výboj, ktorý vzniká dráždi nervové zakončenia.

Účinky ozonizéra: zvyšuje prekrvenie, vysušuje a dezinfikuje pokožku po hľbkovom čistení

ozonizer

 

NASTREĽOVACIA PIŠTOL

Nastreľovanie náušníc je určené pre každého bez rozdielu veku a pohlavia. Nastreľovanie náušníc deťom sa vykonáva za prítomnosti rodiča. Po dezinfekcii ušných lalôčkov sa vymeria a špeciálnou fixkou naznačí miesto, kde bude umiestnená dierka. Dieťa nesmie byť choré, či prechladnuté. K nastreľovaniu používame náušice z chirurgickej ocele. Balenie náušníc je sterilné. U kojencov a malých detí sa doporučuje výmena nastrelených náušníc po 4-6 týždňoch.

dsc_9311-kopie_0

 

PARAFÍNOVÁ VANIČKA NA RUKY

Parafínový zábal na ruky predstavuje procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky. Počas zábalu dochádza k odovzdaniu tepla a účinných minerálov do pokožky, zvyšuje sa jej prokrvenie a zmäkčenie. Parafín tiež pôsobí blahodárne na nervovú sústavu, nakoľko na dlaniach sú nervové zakončenia. Parafín prekrvuje, zrýchluje metabolismus, vypína pokožku, zjemňuje, zpôsobuje miernu exfoliáciu (odstranenie hornej rohovej vrstvy). Pravidelnými parafínovými zábalmi rúk sa docieli spevnenie nechtov ale aj krásna jemná hodvábna pokožka.

parafinova_vanicka

 

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRÁZIA

Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

dsc_9320_0

 

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Vďaka svojím regeneračným účinkom omladzuje pleť, vyhladí vrásky, zjednotí farbu vašej pleti, zmierni opuchy a vačky. Galvanickú žehličku je možné použiť na všetky druhy pleti: mladú, zrelú, suchú, mastnú, ale i postihnutú akné, ekzémom, lupienkou i dermatitídou. Toto ošetrenie je celkom bezbolestné.   Galvanická žehlička pracuje na báze pozitívného a negatívneho galvanického prúdu, čím docháza v prvej fáze k hĺbkovému vyčisteniu pleti. Detoxikujú pokožku a v druhej fáze jej dodajú hydratáciu a zvýšia jej tónus, dochádza k hĺbkovému zapraveniu gélu a kozmetiky do podkožia, čím docháza k mnohonásobnému vstrebaniu účinných látok kozmetických prípravkov atď..

dsc_9354